srednja škola

Поводом 27. априла, Дана девојчица, ученице осмог разреда су посетиле Средњу школу "Драгачево" у Гучи. Том приликом су се и упознале са смеровима и активностима у самој школи. Ученице су биле у пратњи одељењског старешине. Превоз ученица организовала је Средња школа.

По доласку у Гучу ученицама је, заједно са ученицима из школа из Виче и Горачића, пожелела добродошлицу наставница историје која их је поздравила и кратко упознала са школом. Потом су ученици Средње школе одржали презентацију гостима о . Ученици су, потом, у пратњи ученика Средње школе обишли школу, а затим и радионицу где ученици стичу знања о занатима који се уче у школи. С обзиром да је Дан девојчица, девојчице су могле да се опробају у занатима. На крају, ученике су у кабинету за информатику дочекале наставнице информатике где су на рачунарима радили квиз опште културе.

Ученице су се у пратњи одељењког старешине вратиле у Каону. Задовољне су посетом.